۱۳۹۰/۱۰/۲۸

اینترنت جایی هست که تویش آزاد هستیم. اگر بگذارید البته

راستش الان من اعصابم خارد است.  و خیلی زمین را جای بدی حس می‌کنم، یعنی آدم ها عن هستند، آنهایی که قدرت دارن همیشه عن هستند، حالا هرکه می‌خواهند باشند، این روزها خبر سانسورِ اینترنت زیاد به گوش می‌رسد، چندتا احمقِ دولت مدارِ آمریکایی می‌خواهند اینترنت را پاکسازی کنند و به قولی یه کاری کنند که مردم دزدی نکنند! یک کاری شبیه به همان کاری که هیتلر می‌خواست بکند. دزدی بد است، بعله این را می‌دانیم. هرکس دزدی کند می‌رود جهنم و خدا می‌کند توی کونش، این هم درست. ولی نمی‌شود یک کاری کرد که دزدی نشود کرد، یعنی بگذارید اگه کسی چیزی دزدید آن‌وقت کونش بگذارید، بگذارید مردم زندگی کنند، بگذارید آزاد باشیم، بگذارید خودمان تصمیم بگیریم مادر جنده‌ها. خیلی بد است که کس دیگری برای شما تصمیم بگیرد و شما دستتان فقط به خایه‌هایتان بند باشد و نتوانید کاری کنید. اصلا انسان باید خودش شعورش برسد که دزدی بد است، و چیزی ندزدد، من به خودم قول می‌دهم اگر زدند و ریدند در اینترنت بروم و دزد شوم، راست می‌گویم، من باید به این حرکتِ تخمی یک بیلاخ بدهم، به این همه عقب ماندگی، تقریبا دارند یک کاری شبیه به ایرانِ اسلامی می‌کنند و هر سایتی را فیلتر می‌کنند. فقط جمهوری اسلامی نمی‌گذارد مردم حرف بزنند، ولی آمریکا می‌خواهد نگذارد مردم دزدی کنند. جلوداریِ به زور از یک حرکتِ انسانی بسیار زشت است.
در همین راستا می‌خواهم نامه‌ای به آن کسی که می‌خواهد چنین گهی را بخورد بنویسم:

سلام تخمِ سگ.
من می‌خواهم بیایم در خانه‌تان و زنت را بگیرم و بکنم، بله به همین صراحت، می‌خواهم. ولی نمی‌توانم، زیرا ایرانی هستم و اگر بی‌آیم آمریکا من را می‌گیرند و به جرم تروریست بودن می‌کنندم، البته پول هم ندارم. به هر حال این چیزی است که دلم می‌خواهد انجام دهم ولی نمی‌شود.
کن یو اسپیکینگ پرژیَن اصلا؟ نو؟ تو مای تُخمز. همین است که است.
آقا یا اصلا خانم محترمی که خیلی پول هم دارید احتمالا و من پولدار ها را دوست ندارم، زیرا شما می‌توانید آی‌پد بخرید ولی من نه.(دیدگاه من همین قدر محدود است)، آیا می‌دانید اینترنت چی است؟ آیا در خانه کامپیوتر دارید؟ آیا تویش چکار می‌کنید؟ می‌نشینید و وبلاگ من را می‌خوانید؟ یا کیرتان را می‌کنید تویش و نمی‌گذارید کسی از اینترنت استفاده کند؟ ها؟ چه؟ چکار می‌کنید با اینترنت؟
الان می‌خواستم بروم ویکیپدیا و معنی اینترنت را به انگلیسی بنویسم تا شاید بفهمید، ولی دیدم آن هم به شما بیلاخ داده و گفته خاک بر سرتان. راستش فکر می‌کنم حقِ شما این هست که یکی بی‌آید و بزنتتان. جدا می‌گویم. من در کشوری بزرگ شده‌ام که نمی‌دانم دموکراسی چیست و کتک کاری بهترین روش برای گرفتن حق است. و این‌جور که بویش می‌آید شما هم دست کمی از ایران ندارید. 
بگذارید راستش را بگویم، من با اینترنت چیزی یاد می‌/گیرم، حرفم را به دیگران می‌زنم و حتی جق می‌زنم، جق زدن بخش مهمی از زندگی من هست و اگر جلویش را بگیرید ناراحت می‌شوم.
آقا یا خانم قدرت‌مند نکن لطفا، سانسور نکنید چیزی رو، اینترنت تنها جایی هست که توش آزادیم، نرینید توش لطفا، ببین دارم ازت خواهش می‌کنم. من تازه با هزار امید می‌خواستم بروم و در گوگل کار کنم، ولی این‌جور پیش بره کلا کیرمم نمی‌ذارم بیاد طرف اینترنت.
این هم یک عکس. بچسبانید نوک سینه‌تان


زت کم.

۴ نظر:

 1. این نظر توسط نویسنده حذف شده است.

  پاسخحذف
 2. شمایی که به خورد میگی خارد اونوخ به کونی میگی کانی؟؟
  ریدم به فش دادنت

  پاسخحذف
 3. من هروقت میرم یه صفه فیلتره و فیلتر شیکن روشن میکنم... تا بیاد بالا یه مش فش میدم میگم میخواسی من اینو نبینم کثافت؟؟... میبینم... دلم میخواد ببینم... برو خودت پاره کن حالا... فیلترات عنم نیسن...حالا انگار فیلترشکنم خداس مثلا... نصف صفه های باحال باز نمیکنه... چون من پول ندارم که بریزم تو کون این شرکتا... و ازین مجانیاش دارم

  پاسخحذف